Mission Of Crisis

Mission Of Crisis na Android 1.3.4

Nietypowi Rangersi w starciu z hordami zombie

Zalety

  • Wysoka grywalność
  • Dobra grafika
  • Potrafi wciągnąć
  • Nieliniowa rozgrywka

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Mission Of Crisis to gra akcji, od której nie będziecie się mogli oderwać. Musicie pomóc drużynie Bad Dog Rangers wyplenić nieumarłych z waszej krainy. Do dyspozycji będziecie mieli różne jednostki, bronie i umiejętności. Na przeciw staną wszelkiego typu zombie.

W Mission Of Crisis kierujemy drużyną Psich Rangersów. Mamy do dyspozycji typowego żołnierza, snajpera, technika i "mięśniaka". Każda z postaci ma różne typy broni i umiejętności, które możemy rozwijać i kupować kolejne. Dodatkowo możemy korzystać z różnych przedmiotów, takich jak apteczka, zastrzyk energii, itp. Ekwipunek możemy nabywać za monety i kryształy zdobywane w walce. Jednak ceny są wysokie, po to, aby gracze płacili za dodatkowe zasoby. Gra oferuje wiele poziomów walki, a nowe levele pojawiają się po przejściu kolejnych misji. Można wybrać jeden z 3 poziomów trudności danego zadania. Poza tym, Mission Of Crisis pozwala na grę w trybie multiplayer.

Sama rozgrywka w Mission Of Crisis również jest interesująca. Możemy zdecydować, czy chcemy grać wszystkim postaciami, czy tylko wybranymi. Plansze są zróżnicowane pod względem topografii. Poza tym twórcy Mission Of Crisis stworzyli całkiem pokaźną liczbę różnego typu zombie, aby gra się nie nudziła. Tryb sterowania jest dość prosty. Każda z postaci ma wyznaczony zasięg broni. Jeżeli znajdzie się w nim zombie, można zacząć strzelać. Oczywiście można też wybrać cel i do niego podejść, tak aby znalazł się w naszym zasięgu.

Walka w Mission Of Crisis to jednak nie taka prosta sprawa. Od ustawienia żołnierzy i szybkiej reakcji na zaistniałą sytuację zależy bardzo dużo. Dobrze jest zaplanować sobie rozgrywkę niż iść na żywioł. Zwłaszcza, że zombie nie są tak bezmyślne, jakby się mogło wydawać. Potrafią wzywać pomoc, uciekać i atakować grupą. Misje w Mission Of Crisis są zróżnicowane, od prostego czyszczenia terenu po wykonywanie specjalnych zadań.

Pod względem graficznym Mission Of Crisis prezentuje się bardzo dobrze. Tła i postacie są dopracowane. Gra działa płynnie, a ścieżka dźwiękowa pasuje do wykorzystanej konwencji.

Mission Of Crisis to gra, w którą warto zagrać. Ma wszystko, czego potrzeba: akcję, strategię i zombie. Świetna rozrywka na dłuższą chwilę.

Mission Of Crisis

Download

Mission Of Crisis na Android 1.3.4

Opinie użytkowników o Mission Of Crisis